OSIEDLE SŁONECZNE WZGÓRZE to nowe osiedle, które powstanie w Olkuszu przy ul. H.Januchty. Wspaniała lokalizacja, która daje komfort, przestrzeń, ciszę spokój, bezpieczeństwo a zarazem bliskość takich obiektów jak: szkoła, przedszkole, boiska sportowe, place zabaw, sklepy handlowe, centrum miasta. Dodatkowym atutem lokalizacji Osiedla jest bliskość lasów, gdzie przebiega szlak pieszo-rowerowy w kierunku Zamku w Rabsztynie.

Powstające domki o charakterze mieszkalnym jednorodzinnym, stanowią zwarty zespół zabudowy szeregowej.

Domki 1 - 5, 6 - 10 oraz 11 - 15 będą całkowicie ogrodzone. Wejście na teren mini osiedla będzie możliwy poprzez furtkę jak i również przez bramę wjazdową. Na wewnętrznym parkingu przewidziane są dla mieszkańców miejsca postojowe, wiata dla pojemników na odpady komunalne oraz recyklingowe.

Budynki są dwukondygnacyjne z poddaszem i ogrodem. Na parterze zaprojektowano część dzienną stanowiącą obszerny salon z aneksem kuchennym, a także pomieszczenia towarzyszące: WC i kotłownie.

Na piętrze zaprojektowano pomieszczenia o charakterze prywatnym – trzy sypialnie oraz łazienka, a także pralnia i garderoba dostępna z sypialni głównej.  Układ okien zapewnia możliwość podziału lub łączenia pomieszczeń na piętrze w zależności od ewentualnych życzeń nabywców. Na poddasze prowadzić będą schody nożycowe chowane w płaszczyźnie sufitu.

Każdy z domów dysponuje na swoich tyłach ogrodem. Ta przeznaczona dla rodziny przestrzeń jest osłonięta od ulicy linią domów osiedla, co zapewnia wysoki poziom prywatności. Plac zabaw, ogródek warzywny, rodzinny grill - to od Was zależy co powstanie w tej przestrzeni. 

OSIEDLE SŁONECZNE WZGÓRZE to inwestycja z nowoczesnym designem i  znakomitym wyposażeniem. Wszystkie domki posiadają swój własny prywatny ogród o pow. od 91 m2 do 97 m2, ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne,  okna trzyszybowe.

I etap inwestycji rozpoczęcie sierpień  2023 r. domki 1 - 5. Jesień 2024 r. odbiór mieszkania.

Domek 1 pow. użytkowa Parter 35,36 m2,  Piętro 32,58 m2 + poddasze 9 m2, ogród 97 m2

Domki 2 - 5 pow. użytkowa Parter 48,26 m2,  Piętro 48,81 m2 + poddasze 11,25 m2,
ogród 94,5 m2 (domek 2), pozostałe 91 m2.

Sprzedaż stan deweloperski: wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd, prąd 3 fazy pod indukcję, ogrzewanie podłogowe, gaz, drzwi zewnętrzne, okna trzyszybowe, oddzielne gniazda TV – Sat-net, fotowoltaika 5,25 KWp.